بازی مورد انتظار (GTA 6) GTA 6 هر روز بیشتر و بیشتر درز می کند. اخیراً شایعاتی مبنی بر اینکه بازی در حال توسعه دارای سیستم ارتباطی پویا خواهد بود، منتشر شده است. بنابراین، بیایید دریابیم که این ویژگی فرضی در مورد چیست. با کارمادیو همراه باشید.

طرفداران مشتاقانه منتظر Rockstar Games برای انتشار عنوان بعدی GTA بودند. آنها در این کار اشتباه نمی کنند، زیرا آخرین قسمت GTA V در سال 2013 منتشر شد. بیش از ده سال است که طرفداران را خشنود کرده است و منطقی است که آنها به دنبال چیز جدیدی باشند.

سازندگان در نهایت به درخواست های طرفداران خود گوش دادند و اعلام کردند که در حال کار بر روی عنوان جدید GTA هستند. اما استودیو در مورد پیشرفت توسعه سخت صحبت می کند. در نتیجه، طرفداران GTA مجبور شدند به افشای اطلاعات و شایعات مختلف آنلاین، از جمله یک سیستم جدید ارتباط پویا، اعتماد کنند.

GTA 6 دارای یک سیستم ارتباط پویا است

به گزارش Carmadio، اخبار و شایعات زیادی در رابطه با ویژگی های جدید GTA 6 منتشر شده است. یکی از بزرگ‌ترین فاش‌ها، یک ویدیوی گیم‌پلی توسعه اولیه است که به صورت آنلاین منتشر شده است. این ویدیو نشان می‌دهد که GTA 6 اولین بازی از این سری خواهد بود که یک قهرمان زن را در خود دارد.

لوسیا تنها قهرمان عنوان آینده GTA نیست. مانند سلف خود، قهرمانان زیادی وجود خواهند داشت. علاوه بر لوسیا، یکی دیگر از شخصیت های اصلی بازی GTA 6 فردی به نام جیسون است. طرفداران می توانند به عنوان تمام شخصیت های بازی بازی کنند.

آخرین شایعات حاکی از آن است که بازی دارای سیستم ارتباطی پویا خواهد بود. بنابراین تعامل بین دو قهرمان داستان روی طرح اثر می گذارد و دیالوگ های جدیدی را باز می کند. حتی یک متر وجود دارد که وضعیت رابطه آنها را نشان می دهد.

اگر یک تعامل مثبت بین دو شخصیت وجود داشته باشد، متر به سمت سالم می آید. اما آنها با داشتن تعاملات منفی بین لوسیا و جیسون می توانند مسیری ناسالم را طی کنند. بازیکنان همچنین می توانند با ایجاد تعادل بین تعاملات مثبت و منفی، یک رابطه خنثی با یکدیگر حفظ کنند.

توجه داشته باشید که Rockstar Games هنوز این مکانیک ارتباط پویا را تایید نکرده است. اما اگر این کار را انجام دهند، می تواند یک تجربه بازی جدید و منحصر به فرد برای طرفداران باشد. با این حال، هر بازیکن ترجیحات متفاوتی در رابطه بین دو شخصیت اصلی دارد.

طرفداران پلی استیشن باید این شایعه را با قدری درک کنند، زیرا درز و شایعات اغلب ممکن است اشتباه شوند. پس باید منتظر بمانند تا توسعه دهنده با اعلام رسمی این شایعه را تایید کند.

+ تعداد بازدید : 1210 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در سه شنبه 11 مهر 1402 و ساعت 11:57
ساخت وبلاگ جدید رایگان وی آهنگ مشاور گروپ دکتر ذهن خرید بک لینک از همه بلاگ اقساط اپل
بستن تبلیغات [X]