مخاطب هدف به افرادی گفته می شود که به کسب و کار شما علاقه مند هستند و احتمال بیشتری وجود دارد که از خدمات و یا محصولات شما استفاده کنند. رپورتاژ آگهی در واقع صورتی از یک بک لینک است که تنها به لینک های متن محتوای آن محدود نشده و به همراه یک محتوای بهینه سازی شده تبلیغاتی، در وب سایتی که اعتبار بالاتری نسبت به شما دارد، در قبال هزینه ای، منتشر می شود. در صورتی که برای تهیه و تعیین استراتژی لینک سازی به دنبال اطلاعات بیشتری در خصوص سوال رپورتاژ چیست و تفاوت آن با بک لینک هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که میخواهید در مورد بک لینک ها بیشتر بدانید با ما همراه شوید تا در این مقاله به موضوع بک لینک ها بپردازیم. شما در یک رپورتاژ حداکثر 5 لینک دارید تا صفحات خود را معرفی کنید؛ پس بهترین و بهینهترین آنها را انتخاب کنید. اما بهترین ساختار انکرتکست ها در رپورتاژ خبری به چه صورت است؟ لید بخش خلاصه یا همان چکیده ی خبر است. در لید باید بتوانیم اصل مطلب را به خواننده منتقل کنیم. یعنی اگر احساس کنیم که نویسنده با ما صادق نیست، دیگر حاضر نیستیم متن را ادامه بدهیم.

لید باید بتواند خوانندگانی که وارد شده اند را برای ادامه ی خواندن مجاب کند. رپورتاژ آگهی به انگلیسی: Advertorial به شکلی از آگهی گفته میشود که در قالب گزارش ارائه شود. از آن طرف، یک سئو دیگر به نام سئو کلاه سیاه وجود دارد که دوست و دشمن نمیشناسد و از هر روشی برای افزایش رتبه استفاده میکند. کلمات کلیدی و صفحاتی از وب سایت خود که قصد لینک دادن به آن ها را داربد مشخص کنید. در تبلیغات اینترنتی و کلا هر تبلیغی که با قصد آگاه سازی صورت می گیرد، هدف آشنایی مخاطبین با برند ماست. با قرار دادن سرتیتر های مشخص و جذاب به مخاطبین خود تمرکز دهید. از آن جایی هم که صفحه اصلی یک سایت، معمولا مهم ترین صفحه می باشد یکی از این لینک ها را حتما به صفحه اصلی دهید. رپورتاژ آگهی متن یا مقاله ای است که به شما فرصتی می دهد تا با کاربر صحبت کنید، اطلاعاتی در اختیارش قرار دهید و او را با برند خود درگیر نمایید.

اگر سایتی رپورتاژ رایگان دهد، یعنی 3 تا لینک فالو به سایت های مختلف بدون هیچ شرطی! وب سایت تسمینو بیشتر برای فروش ریپورتاژ شناخته میشود تا بک لینک… دقت کنید با توجه به توضیحاتی که دادیم خرید بک لینک های ارزان و به طور عمومی فله ای میتواند منجر به نابود شدن وبسایت شما شود. خرید رپورتاژ آگهی دائمی میباشد یا موقتی؟ در واقع از زمان های دور کامنت گذاری در مطالب یکی از ضروری ترین موارد برای سئو بوده است که کاملاً منطقی میباشد زیرا هرچه یک مطلب کامنت و نظر بیشتری دریافت کرده باشد یعنی برای کاربران مفید تر بوده و توانسته اند با آن ارتباط برقرار کنند. از روش های دیگر دریافت لینک خرید رپورتاژ آگهی میباشد که شما با یکبار هزینه قادر خواهید بود لینک خود را بصورت دائم در وبسایت مورد نظر درج نمایید و نیازی نیست که آن را تمدید نمایید . در رپوتاژ، از عکس های اختصاصی استفاده شده باشد. حتّي افرادی کـه مقالات را نمیخوانند، سرتیترها و توضیحات عکس ها را مطالعه می کنند. گوگل با پیشرفت خود سئو محلی را نیز پیشرفت داد که در نتیجه این کار موقعیت هاستینگ رابطه مستقیم با سئو محلی داشت. همانطور که میدانید، یکی از مهمترین فاکتورهای رتبهبندی سایت شما در گوگل، تعداد و همینطور کیفیت بک لینک های شماست.

نوع دیگری از بک لینک هایی که میتوانید بخرید هم استفاده از خدمات رپورتاژ آگهی است که معمولا از سوی سایت های پر بازدید، خبری و معتبر ارائه می شود. در عرصه تبلیغات و بازاریابی شناخت مخاطب هدف یکی از مهمترین اقدامات در زمینه افزایش اثربخشی تبلیغ است. پس از عنوان رپورتاژ، لید خبر مهمترین بخش خواهد بود. سعی کنید حتما متن خود را بهینه و پیرامون یک عبارت کلیدی که از تحقیق کلمات کلیدی خود بدست آوردهاید، نگارش کنید. سایت اتاق فقط از طریق سه عبارت مرتبط با مبل روزانه بیش از 1500 بازدید دارد که آمار گوگل آنالیتیک آن را در زیر مشاهده میکنید. خیلی از سایت ها رپورتاژ قبول می کنند. جالب است که بدانید سئو کاران و متخصصان بهینه سازی سایت ها، رپورتاژ آگهی را از بهترین و ارزشمندترین روش ها برای رسیدن سایت ها به رتبه اول گوگل بیان میکنند. نکته مهم: امروزه شاهد این هستیم که برخی از سئوکاران در فضای اینترنت به نکته مهمی چون کیفیت بک لینک ها توجهی ندارند. گوگل روشهای متنوعی برای تشخیص خرید بک لینک توسط سایت های اینترنتی دارد. با یک مطلب مواجه میشوید با عنوان «راهنمای خرید لپتاپ بر اساس نیاز شما». برای آنکه بتوانید از انتشار رپورتاژ آگهی در کوتاه مدت، نتایج خوب دائمی بگیرید، بهتر است پیش از چانه زدن بر سر تعرفه رپورتاژ آگهی، به چند نکته توجه کنید.

لینک خرید از تسمینو:

https://www.tesmino.com/reportage/

+ تعداد بازدید : 77 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در يکشنبه 24 مرداد 1400 و ساعت 14:04
ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]