فیشیال پوست یک روش مراقبتی ودرمانی از پوست است که در اسپاها و مراکز آرایشی صورت میگیرد . فیشیال خوب بر عملکرد سایر اندام ها اثرگذار است و پوست را زیبا و درخشان می کند . این لیزر با کاهش چینوچروک و درمان جای جوش و همچنین درمان جای زخم و اسکار میتواند به جوانسازی پوست کمک بسیاری کند. ادامه را در ایران مگ بخوانید.

پوسته ریزی اندکی به مدت 5-3 روز ایجاد می شود و یک هفته بعد قابل تکرار است. حدودا مدت زمان پاکسازی پوست از 30 تا 60 دقیقه می باشد. اما منظور از پاکسازی پوست چیست، پاکسازی اصولی و صحیح به چه شکل انجام میشود و چه راههایی برای آن وجود دارد. در این لایه کلاژن وجود دارد و پاکسازی پوست باعث جوان سازی آن میشود. پاکسازی پوست از طریق روشهای مختلفی انجام میشود که هر یک از این روشها، نتایج منحصر بفردی دارند و از تاثیرات بالایی برای رفع آلودگیها و تقویت کردن سلولهای پوستی برخوردار هستند. روشهای مورد استفاده برای پاکسازی توسط آرایشگران، تاثیر بیشتری نسبت به روشهای خانگی دارد. مزیت روشهای خانگی و آرایشگاهی در وهلهی اول، لذت بخش و آرامش بخش بودن آنها است.


روش های خانگی و آرایشگاهی، همانطور که گفته شد، برای لایه برداری پاکسازی عمیق پوست کاربرد چندانی ندارند. در این مرحله برای اینکه پاکسازی پوست عمیق باشه و تاثیر خیلی خوبی بر روی پوست داشته باشه لازم هست با استفاده از یک لایه بردار شیمیایی یا لایه بردار خانگی و طبیعی، سلول های مرده رو از روی پوست تمیز کنید. حال که با روش پاکسازی پوست آشنا شدید، اگر دوست داشته باشید این روش را امتحان کنید، خوب است در این مقاله همراه ما باشید تا با ۱۰ تا از بهترین مرکز پاکسازی پوست آشنا شوید. پاکسازی پوست اگر بخش ثابتی از برنامه مراقبت از پوست تان باشد، بهترین تاثیر را خواهد داشت. شامل پاکسازی عمیقی، لایه برداری عمقی و آبرسانی عمیق پوست میباشد.در افرادی که مشکلات خاص مانند جوش یا لک یا تیرگی پوست دارند پاکسازی پوست با مواد خاص ممکن است در چندین جلسه تکرار شود. دستگاه پاکسازی پوست صورت دارای 4 سری می باشد که با عملکردهای متفاوت آکنه و لک صورت را از بین می برد. 4 سری دستگاه 4 عملکرد متفاوت دارند که کارایی آن ها متناسب با طراحیشان می باشد.


میکرودرم ابریژن Microdermabrasion می تواند در اطراف لبه های نامنظم اسکار ها کار کند و حتی بر ظاهر پررنگ آن تاثیر داشته باشد. دستگاه میکرودرم ابریژن Microdermabrasion دارای دو عملکرد است. میکرودرم ابریژن Microdermabrasion همچنین می تواند راه حل برای افرادی باشد که مایل به بهبود ظاهر رد (اسکار) جوش های قبلی هستند. پس از میکرودرم ابریژن ، در حدود ۲۴ ساعت پوست شما صورتی خواهد شد و احساس می کنید خشک و سفت (مانند حالت آفتاب سوختگی و یا خشکی پس از بادخوردگی) شده است. در ابتدا، در حینی که کریستال ها با پوست تماس می یابند شما ممکن است یک احساس خارش خفیف را داشته باشید. شما ممکن است ویژگی های متمایزی داشته باشید که انجام یک روش برای شما نتیجه بخش تر از روش های دیگر باشد ویا جراح شما تجربه کافی برای انجام روش های مختلف رادارد و میتواند روش های دیگر را برای شما انجام دهد .


به طور کلی، میکرودرم ابریشن Microdermabrasion باعث ضخیم تر شدن پوست، سالم تر و جوان تر به نظر رسیدن آن می شود. این تصوری غلطی است که فقط پوستهای خشک به مرطوبکننده نیاز دارند. ژلهای پاکسازی معمولاً اثرات بهتری از کرمهای پاکسازی پوست دارند. بعضی از کارشناسان پوست معتقدند که پاکسازی پوست دستی همراه ماساژ بهتر از پاکسازی با دستگاه های مخصوص است زیرا نتیجه بهتری خواهد داشت. از زمانهای گذشته تاکنون به پوست و اهمیت نگهداری و جوانسازی آن توجه بسیار شده است، زیرا پوست پوشش بیرونی بدن است و اولین چیزی که به چشم دیگران میآید، همین پوست است که سن و طراوت و جوانی هر فرد را نشان میدهد. پاکسازی مرحله مهم زیبایی و سلامت پوست است زیرا باعث حذف شدن سبوم اضافی جمعشده روی پوست میشود و از تکثیر باکتریها جلوگیری میکند.بهترین توصیه ژلهای آنتی باکتریال است که البته افرادی که آکنه شدید دارند باید از لوسیونهای پاک کننده مناسب پوست استفاده کنند. پاکسازی صورت بهتر است بهصورت دورهای انجام شود تا با رفع آسیبهای پوستی، مراقبت از پوست به بهترین نحو ممکن صورت گیرد. دستگاه پاکسازی جوش صورت باعث خالی کردن جوش های صورت از منافذ پوست می شود و در نهایت به شادابی، جوانی و پاکسازی پوست منجر می شود. آموزش پاکسازی پوست را می توانید از این پیوند بخوانید.

+ تعداد بازدید : 2370 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در پنجشنبه 18 آذر 1400 و ساعت 11:10
ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]