بهینه سازی انکرتکست ممکن است یک تاکتیک بیاهمیت به نظر برسد؛ اما باید بدانید که انکرتکست شما هم یکی از فاکتورهای موردنظر گوگل برای مشخص کردن موضوع صفحه، تعیین کلمات کلیدی و دادن اعتبار و رتبه به صفحات موردنظر شماست. این مورد نیز بسیار مورد توجه سئوکاران قرار میگیرد اما بهتر است بدانید هر سایتی زودتر ایندکس شود محتوا به نام آن سایت خواهد بود ، با توجه به این نکته که در بسیاری از موارد ما مشاهده میکنیم یک سایت محتوای کاملاً اختصاصی نوشته است اما یک سایت که اعتبار بیشتری دارد از این سایت کپی برداری میکند و جالب است که رتبه بهتری را نیز میگیرد ، این یعنی هنوز گوگل به صورت کاملاً و واضح نتوانسته این موضوع را راه انداری نماید و بیشتر از محتوای اختصاصی و سایت های تولید کننده محتوا به اعتبار سایت توجه مینماید. اولاً رپورتاژ آگهی یک بار انجام میشود و لینک شما به صورت دائمی در آن مطلب قرار میگیرد.

بنابراین افرادی که ازین وب سایت ها بک لینک به صورت دائمی ارائه میدهند درواقع از فوروم های ارسال نظر و یا ایجاد صفحه رایگان این سایت ها استفاده کرده و لینک خود را قرار میدهند که این مورد مخصوصا زمانی که توسط ربات انجام میشود حتما از طرف گوگل اسپم شناخته خواهد شد . یکی از روش های درآمدزایی این گونه سایت ها می تواند فروش رپورتاژ آگهی باشد، به این صورت که سایت ها با در نظر گرفتن اعتبار دامنه و همچنین تعداد بازدید کنندگان به صورت روزانه سعی کرده مبلغ مشخصی را جهت درج مقاله ای از طرف متقاضی در سایت خود دریافت کنند. محتوا حتما جذاب و تازه باشد، از تگ نوفالو درون لینک ها استفاده نکنید، چنانچه سایت مورد هدف شرایط ارسال دیدگاه را دارد سعی کنید کامنت گذاری را انجام دهید تا ارزش و نیز اعتبار آن سایت بالا رود. به میزانی که این عدد بالاتر باشد، اعتبار سایت بالاتر می باشد.

وقتی اقدام به تحقیق در مورد کلمات کلیدی یک حوزه می کنیم، لیستی از کلمات کلیدی را بدست خواهیم آورد که تمامی این کلمات ممکن است مناسب ما نباشند. به عبارتی کلمات پیدا شده باید مجدد بررسی شوند و کلماتی را از میانشان انتخاب کنیم که دارای رقابت نسبتا کمتری باشند. کیوورد گپ به کیووردهایی گفته می شود که دارای رقابت کمتری هستند. اما بحث چگونگی تشخیص کیوورد گپ ها بسیار مفصل بوده و باید روش های مختلفی را برای پیدا کردنشان پیاده کرد.

به طور کل می توان گفت که به کمک کیوورد گپ ها می توانید راحتتر رتبه گرفته و در نتیجه بازدید وب سایت خود را بالاتر ببرید. اما ممکن است تمامی کیوورد گپ ها دارای بازدید بالا نباشند. چون کیوورد گپ به معنای کیووردهای با بازدید بالا نیست، بلکه به کیووردهایی گفته می شود که رقابت کمتری دارند.

سئو را تمام ویژگی ها و امکاناتی می نامند که باعث می شود یک سایت در گوگل از رتبه های بالاتری برخوردار شود و بازدید سایت بالاتر برود. اما در این راه همان طور که گفتیم استفاده از سئو نیز بسیار مهم است. زیرا اگر متن خوب و قوی و خبر مهم دیده نشود و در سایت های مختلف لینک نخورد در واقع فایده ای نداشته است ، از این رو باید کاری کرد که متن خوب ما دیده شود. دقت کنید که محتوایتان تکراری نباشد. و با درگیری ذهن مخاطبتان آنها را برای مراجعه به سایت خود تحریک کنید. البته یک نکته منفی در مورد بک لینک های سایت راش وب وجود دارد و آنهم اینکه اغلب آنها لینک های غیر دائمی هستند! خوب است بدانید مهمترین ویژگی که یک رپورتاژ آگهی نسبت به خرید بک لینک ها دارد دائمی بودن آنها می باشد. زیرا در لینک سازی مهم تر از تعداد لینک های ساخته شده، دامنه هایی هستند که به سایت لینک میدهند. توجه کنید که خرید بک لینک در سایت هایی با Page Authority (الگوریتم سنجش میزان اعتبار صفحه) بالا یکی از مهم ترین عوامل بالا بردن جایگاه وب سایت شماست. ثانیا بایستی خاطرنشان کنیم که متاسفانه در حال حاضر به دلیل این که با برخی مشتریان قرارداد دائمی عقد نموده ایم، نمی توانیم کار جدیدی برای سئو و بهینه سازی قبول نماییم.

تاثیرات بک لینک اعتباری است و نمی توان به طور دائم از وجود آن بهره مند شد، مگر این که مدام هزینه های تمدید اعتبار آن را بپردازید، هزینه های چشمگیری که فرایند بهره مندی از رپورتاژ آگهی فاقد آن می باشد. یعنی مقاله شما با اتمام مهلت تعیین شده بدون هیچ هزینه ای برای همیشه درون سایت آگهی دهنده خواهد ماند، در صورتی که با خرید بک لینک ها یا همان تبلیغات متنی می بایست هر ماه با پرداخت هزینه ای آن را تمدید و نگهداری کنید. به همین دلیل بسیاری از افراد هنگام راهاندازی وبسایت خود به دنبال یک متخصص سئو سایت میگردند که به خوبی با زیر و بم این قوانین آشنا بوده و از آنها به نفع وبسایتشان استفاده کند. سعی کنید از این مورد نیز در بین لینک سازی هایی که میکنید استفاده کنید. اما وب سایت ها برای افزایش لینک ها که به مثابه یک رای هستند ناچار به انتشار رپورتاژ آگهی در دیگر وب سایت های با کیفیت هستند. بک لینک گرفتن از این سایت ها کار آسانی نیست و در صورتی که کسی یک رپورتاژ آگهی دانشگاهی را برای شما ارائه دهد هزینه زیادی از شما خواهد گرفت.


اطلاعات کامل:

https://seocell.ir/keyword-gap/

+ تعداد بازدید : 82 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در يکشنبه 5 دی 1400 و ساعت 11:00
ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]