ثبت کردن شرکت‌، به صاحبان شرکت‌ها این امکان و قابلیت را می دهد که بتوانند از توانایی‌های افراد دیگر در شرکت خود استفاده کنند. همچنین شما می توانید این افراد متخصص را در شرکت های خود استخدام کنید و آنها نیز به‌دلیل قانونی بودن و ثبتی بودن شرکت شما به راحتی توانایی های خود را در اختیار شما قرار می دهند. گاهی اوقات برخی از افراد فکر می‌کنند که با ثبت شدن و قانونی شدن شرکت خود، تنها دولت می تواند از آنها مالیات دریافت کند و هیچ سودی برایشان نخواهد داشت، اما در پاسخ آنها می‌توان گفت که با ثبت شدن این شرکت ها و پرداخت مالیات های سالانه این قابلیت برای شرکت ها میسر می شود که به صورت قانونی، معتبر باشند و دولت بتواند آنها را به راحتی پیدا کرده و از آنها پشتیبانی و حمایت کند.

در ادامه این مقاله به برخی از ویژگی‌های مثبت و مزایای ثبت کردن شرکت ها و کسب و کارها خواهیم پرداخت. اگر شما کسب و کار خود را به صورت قانونی ثبت کنید، باعث می شود که فعالیت شرکت شما دارای اعتبار زیادی باشد. اما زمانی که شرکت ها ثبت می‌شوند می توانند پیام بسیار مهمی برای مخاطب ها، مشتریان و تامین کنندگان و شرکای خود داشته باشند، چرا که نشان می دهد، شرکت دارای اعتبار قانونی است و معتبر می باشد و دولت از آن ها پشتیبانی می کند. همچنین کارمندان و همکاران آنها می توانند این اطمینان را حاصل کنند که در شرکتی معتبر مشغول به کار هستند. در اصل شرکت‌ها و کسب و کارهایی که به ثبت رسیده اند، همانند شناسنامه ای برای افراد می باشند که هویت آنها را مشخص می کنند و به آنها اصلیت می‌دهند. پس به همین دلیل به راحتی می‌توانند افرادی را برای خود استخدام کنند.

مزایای ثبت شدن کسب و کار ها

شرکت ها و کسب و کارهایی که ثبت می شوند، این قابلیت را پیدا می کنند که بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای دیگر به راحتی با آن ها همکاری و عقد قرار داد کنند. چرا که با ثبت شدن، کسب و کار ها دارای کد اقتصادی و شناسه ملی می شوند که می توانند آن ها را در قرار داد های خود به کار ببرند. همچنین شرکت هایی که فروش دارند، اکثرا با کسب و کارهایی فعالیت می کنند که بتوانند از آن ها فاکتور رسمی بگیرند. از طرف دیگر شرکت های ثبت شده، بیش تر از شرکت های غیررسمی شناخته شده اند. به این شکل است که می توانند قرار داد های بزرگی ببندند و به سود های بسیار بالا و کلانی برسند. اگر شما کسب و کار و شرکت خود را به صورت قانونی ثبت کنید، می توانید به راحتی خود را در مناقصه و مزایده ها شریک کنید و از این طریق شانس خود را محک بزنید. در برخی از مواقع این قانونی بودن، می تواند باعث فراوان شدن سرمایه برای کسب و کار شما شود. به طور ناخواسته به دلیل اعتماد و اعتبار بسیاری از افراد در سرمایه گذاری شما سهیم می شوند.

https://ecoiran.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%D8%A8-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C-196/10492-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2

+ تعداد بازدید : 184 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در شنبه 9 بهمن 1400 و ساعت 11:05
ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]