خرید مکمل از https://mokamelplus.ir/ میتواند نقش مهمی در عملکرد ورزشی شما داشته باشد. بنابراین مکمل ال کارنتین علاوه بر چربی سوزی و افزایش متابولیسم در افزایش انرژی نیز نقش دارد. کارنیتین در واقع مواد مغذی ضروری موجود در بدن است که در حمل و نقل چربی به میتوکندری سلول ،جایی که چربی ها میتواند به انرژی تبدیل بشوند به شما کمک می کند تا در بدن به شکل انرژی آزاد بشوند .ال - کارنیتین می تواند به افزایش سوختن چربی در بدن شما کمک کند ، سطح انرژی شما را بالا ببرد ، وسلامت قلب شما ارتقاء ببخشد. مصرف مکمل ال کارنتین منجر به تجزیه سلول های چربی و تبدیل آن ها به انرژِی برای مصرف عضلات می شود. سطح امگا ۳ در گوشت و تخم پرندگان بسیار کمتر از ماهی میباشد و روغنهای گیاهی نیز دارای (EPA) و (DHA) نمیباشند بلکه تنها دارای آلفا لینولنیک اسید هستند که بدن سپس آن را تبدیل به (EPA) و (DHA) میکند. مبحث مکمل بدنسازی و معرفی ساپلمنت های ورزشی یک مبحث بسیار طولانی میباشد. به عنوان مثال، یکی از گیاهانی که می تواند در مواقع توقف چربی سوزی ناشی از استرس زیاد به کمک شمابیاید “جین سینگ” میباشد.

قرص کارتیژن فورت نیچرز اونلی ۳۰ عددی

استرس زیاد می تواند موجب تخریب بافت خالص عضلانی، افزایش ذخیره سازی چربی، و کاهش سرعت ریکاوری در بین جلسات تمرین شود. در حقیقت بیش از ۹۰ درصد فسفوکراتین بعد از ۳ الی ۴ دقیقه در حین دوره ریکاوری مجدداً تولید می شود. مکمل یاری با کراتین، غلظت کراتین عضلات را تقریبا تا 20 درصد افزایش می دهد. رژیم غذایی نیز یک عامل ضروری در رشد و توسعه عضلات است. به علاوه در هنگام چربی سوزی و کاهش وزن هم عامل بسیار مهمی است زیرا این کاهش وزن باید با حفظ عضلات و تنها سوزاندن چربی ها صورت بگیرد. به ورزشکارانی که در ابتدای راه بدنسازی یا فیتنس هستن، هم بدنسازان خانم و هم آقا توصیه می شود که این مقاله رو حتما مطالعه کنن و رژیم غذایی بدنسازی افزایش یا کاهش حجم یا رژیم های غذایی چربی سوزی و برای دریافت برنامه بدنسازی افزایش وکاهش حجم حتما به مربیان متخصص مراجعه نمایند.

توصیه میشود تا موقع مصرف اورلیستات رژیم کم چرب را اتخاذ کنید تا اثرات جانبیاش را کمتر کنید. چربی سوزها به طور خاصی طراحی شده اند تا به شما دوز مناسب از مواد مختلف برای کمک به چربی سوزی را بدهند. 1. پودر پروتئین: یکی از مواد اساسی برای عضله سازی و ریکاوری بدن است که در هر وعده باید 20 تا 30 گرم از آن مورد استفاده قرار گیرد. همچنین برخی افراد که به صورت حرفهای ورزش میکنند، به کالری بیشتری نسبت به افراد معمولی نیاز دارند تا به مشکلاتی مانند عضله سوزی دچار نشوند. در زمان انجام حرکت های سنگین، عضله های شما بیشتر در گیر می شوند و مصرف مکمل بتا آلانین می تواند به بدن شما انرژی تزریق کند که در ادامه آن چربی سوزی را به دنبال خواهد داشت و بهترین زمان مصرف آن قبل از تمرین است که البته نظر مربی شما دارای ارجحیت بیشتری است.

مزیت مصرف بتا آلانین چیست؟ پس اگر یک رژیم سالم دارید و به طور منظم تمرین میکنید، بیایید ببینیم هر مکمل چیست و به چه دردی میخورد. میکس مشهورترین آهنگهای بی کلام و قدیمی ورزشی را در قالب یک فایل، دانلود نمایید. همچنین، ممکن است بخواهید بیش از یک نوع چربی سوز را در رژیم تان استفاده کنید تا از مزایای مختلف آنها در کنار هم بهره مند شده و بهترین نتایج را به دست بیاورید. اگر مصرف شما هم همینطور است، می توانید به سراغ چربی سوزهای قوی بروید، چون قرار نیست که دوره مصرف تان طولانی باشد. پس شما هم اگردنبال یک حمایت چند بعدی در زمینه چربی سوزی هستید، یک محصول ترکیبی را امتحان کنید. ال - کارنیتین به طور گسترده ای به عنوان یک روش طبیعی برای کاهش وزن استفاده می شود چون قادر است چربی را در سرعت های بسیار بالاتر بسوزاند. مکمل ال - کارنیتین در حال حاضر به عنوان کپسول ، قرص، پودر و مایع به بازار عرضه می شود. برخی از عوارض جانبی ال- کارنیتین که تا کنون گزارش شده شامل: استفراغ ، حالت تهوع ، سردرد ، اسهال ، آبریزش بینی ، بی قراری و مشکل خواب می باشند . اثرات جانبی: این دارو مشکلات عدیدهای را برای سیستم گوارشی شامل: اسهال، نفخ شکم، تکرر عمل دفع ایجاد میکند.
+ تعداد بازدید : 1131 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در جمعه 3 تير 1401 و ساعت 19:32
ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]