مساحت مورد نیاز به نماشویی و همچنین روش نماشویی (نماشویی با طناب و راپل یا نماشویی با واترجت) تبعیت میکند. شرکت بهکارنما یکی از شرکت های حوزه خدمات نمای ساختمان با تجربه ترین پرسنل اجرایی جهت نماشویی ساختمان با طناب است که به صورت حرفه ای در روش های مختلف با توجه به نوع نمای ساختمان ها به نماشویی و شست و شوی نما می پردازد. پیشنهاد ما از تجربه یک دهه از فعالیت در زمینه شستشوی نمای کامپوزیت این است که هر 6 ماه یکبار انجام شود. بعد از از بین بردن آلاینده های ساختمان متخصصین ما نمای شما را پولیش خواهند زد و بعد از آن مواد روغنی و براق کننده روی نمای شسته شده برای بقا و طول عمر نما و زیبایی بیشتر آن استفاده خواهند کرد. در برخی مواقع، جرم و آلودگی نمای سنگی به قدری زیاد است که ممکن است نیاز به تعویض یا ساب زدن باشد. به همین ترتیب همه آنها به هر دلیلی از جمله حرکت ، انجماد و بازسازی ، آلودگی هوا ، طراحی نامناسب ، رطوبت و دلایل دیگر ممکن است خراب شوند. دوم اینکه بنا به آلودگی هایی که در سطح ساختمان شما وجود دارد اعم از اینکه سنگی باشد یا آجری یا غیره روش های مختلف شستشو باید به کار برود.


نیز در این امر بی تاثیر نیستند.نماشویی ساختمان به چه روش هایی صورت می پذیرد؟ دود و گرد و غبار موجود در هوای شهرها و کلان شهرها و بعضاً پایین بودن کیفیت سنگ های نمای ساختمان منجر به خراب شدن رنگ نما میشود و به همین دلیل نماشویی ساختمان در شهرها به خصوص در شهرهای پرجمعیت به شدت حس می شود که در ادامه بهکارنما اطلاعات کاملی در این خصوص به شما ارائه خواهد داد. امروزه با وجود آلاینده های موجود در هوا ، دود و گرد و غبار و همچنین کیفیت سنگ نمای ساختمان ها و کدر شدن آن ها در گذر زمان ، لزوم نماشویی و رولپلاک ساختمان به صورت دوره ای در کلان شهرها احساس می شود. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، هزینه نماشویی از عواملی همچون جنس نمای ساختمان (نماشویی سنگ، نماشویی آجر، نماشویی شیشه و…)،. آب خالص مورد استفاده میتواند از مخزن یک وسیله نقلیه تأمین شده یا با روشهای معمول فیلتراسون در محل پروژه تولید شود. افراد فنی در محل حاضر می شوند و اقدامات اولیه را اغاز می کنند، پس از ان پروژه پیش می رود.


ضمنا توصیه می کنیم در همان ابتدا و بعد از نما کاری ساختمان کار پیچ و رولپلاک نما را هم انجام دهید تا بتوانید روی طول عمر و ایمنی ساختمان خود اطمینان بیشتری داشته باشید. همیشه در نظر داشته باشید با صرف هزینه های کم می توانید به راحتی و بدون نگرانی نه تنها نمای ساختمان خود را تمیزتر می کنید بلکه نسبت به ایمنی ساختمان خود نیز و تبعات احتمالی بعدی اطمینان بیشتری داشته باشید. نمای بیرونی ساختمان نه تنها از نظر زیبایی برای ساختمان اهمیت دارد بلکه بر روی ظاهر شهر نیز بسیار تاثیرگذار است. در کفسابی مرحله ای وجود دارد که تمامی عیوب و مشکلات مربوط به درز و شکاف سنگ ها را برطرف می کند و نسبت به سایر خدمات کفسابی قیمت چندانی هم نخواهد داشت . فرآیند کفسابی پارکینگ چگونه انجام می شود ؟ شرکت ایلیا کفسابی فعال در زمینه خدمات مربوط به سنگسابی و نماشویی و کف سابی می باشد،برای استفاده از خدمات این شرکت می توانید با برقراری تماس با افراد متخصص در این زمینه ، مشاوره های لازم را برای انجام عملیات کفسابی پارکینگ دریافت نمایید . فرآیند کفسابی پارکینگ به گونه ای است که ابتدا تمامی مشکلات مربوط به سنگ کف برطرف می شود و با استفاده از مواد شوینده ای که به سنگ آسیب نرساند سطح به طور کامل پاک خواهد شد و بعد با استفاده از دستگاه های ساب زنی ، کفسابی پارکینگ انجام می شود و در پایان برای پرکردن درز بین سنگ ها از رزین استفاده می کنند .


برخلاف دستگاه های فشار آب سرد کارگران می توانند علاوه بر حجم و فشار آب ، از فاکتور دما در دستگاه های آب گرم نیز استفاده کنند. استفاده از مواد شوینده مناسب اثربخشی واترجت نما را بهبود می بخشد. به همین دلیل است که استفاده از بالابرهای الکتریکی کمرنگتر از گذشته شده است اما این را بدانید که نیروی نظافت در این بالابرها امنیت بیشتری دارد و میتواند کار خود را به راحتی انجام دهد.انواع نما رایج در ایران و روندکار! اما ما به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم که از مواد شوینده شیمیایی برای شستشوی نما استفاده شود. اما مرحله ی بعدی تماس با هلدینگ بهمنی است تا کارشناس و بازدید کننده برای انجام و انتخاب بهترین گزینه برای جلوگیری از سقوط سنگ از نما به محل تعیین و اعزام نمایند. دومین مزیت استفاده از واترجت نما با آب گرم ، گزینه تمیز کردن با بخار است. فریم لس یکی از نماهای بسیار پر کابرد در صنعت ساختمان سازی است. در نظر داشته باشید که شستشوی نما حتی بعد از اتمام کار نما کاری ساختمان و خشک شدن نما توصیه می شود زیرا مواد ساختمانی و مصالح به کار برده شده برای تکمیل نما و ریختن آنها بر روی بدنه نما اجازه نمی دهد نمای ساختمان خود را به خوبی نشان دهد.


پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

+ تعداد بازدید : 70 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در چهارشنبه 29 تير 1401 و ساعت 19:57
ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]