بیشتر صورتحساب تلفن تماس ناخواسته اعضای شرکت است. با کمک مرکز دستگاه می توانید از تماس با کارمندان خارج از دفتر جلوگیری کنید. در این طرح می توانید توضیح دهید ، به عنوان مثال ، با کشورهای خارجی یا کشورهای دیگر تماس نگیرید.

همه اینها به شرکت ها کمک می کند تا هزینه ها را بهتر مدیریت کنند و در طولانی مدت امنیت بیشتری را به دنبال داشته باشند. PBX ها بیش از 400 کد دارند که می توانید در هر قالبی که می خواهید قرار دهید. PBX با ظرفیت کوچک معمولاً مسئول مشاغل کوچک است. این نوع دستگاه های موجود در بازار به دو دسته کلی تقسیم می شوند. گروه اول می توانند 3 ردیف شهر و گروه دوم 6 ردیف شهری را به هم متصل کنند. آنها به ترتیب از سری 8 پشتیبانی می کنند.

آشنایی با نرم افزار سانترال

اگر شرکت کوچکی دارید می توانید از منطقه 3 شروع به کار کنید و اگر به مرور زمان ظرفیت شرکت افزایش یافت ، می توانید دستگاه مرکزی خود را با کارت توسعه به منطقه 6 ارتقا دهید. همچنین ، اگر می خواهید به روزرسانی بیشتری دریافت کنید ، می توانید سیستم شهری هشتم را با 16 ردیف در داخل شروع کنید. یکی از ویژگی های کم مصرف بودن امکان نصب کارت نمایشگر است که می توان گفت امروزه برای یک گوشی شرکتی یک الزام است.

همانطور که در بالا اشاره شد؛ Central به شما امکان می دهد در بیشتر موارد از هزینه های اضافی جلوگیری کنید. به عنوان مثال ، بخش خدمات مشتری به تماس های مشتری پاسخ می دهد تا بتوانید تماس های خارج از شرکت را از طریق سیستم خدمات مشتری مسدود کنید. با گذشت زمان ، شرکت شما رشد و گسترش می یابد ، بنابراین برای عملکرد بهتر باید با همه کارمندان تماس بگیرید و این PBX به شما در آنلاین شدن کمک می کند.

+ تعداد بازدید : 81 |
نوشته شده توسط نویسنده ایران مگ در يکشنبه 9 آذر 1399 و ساعت 10:47
ساخت وبلاگ جدید رایگان خرید بک لینک از همه بلاگ
بستن تبلیغات [X]